MARKÝZY

Zapytaj o produkt

  ITALIA
Nadokenní a balkonová markýza je určená k zatemnění oken, vitrín, balkonů a malých teras.
MALTA

http://www.kkdesign.cz/foto/Image/malta_big(2).jpg

MALTA je lehkým a ekonomickým řešením pro zastínění menších teras či balkónů, jak napovídají i maximální dodávané rozměry. Maximální šířka zastínění terasy 5m a délka 3,1m (výsuv markýzy). Ekonomičnost  řešení spočívá v provedení konstrukce.  U tohoto modelu jsou pouze dva úchyty , které jsou univerzální a umožňují montáž na stěnu nebo do stropu. Jejich rozestup je závislý na šířce markýzy a je pevně daný. Pro ideální využití markýzy umožňuje její konstrukce nastavení úhlu sklonu až 850 a je možné jej kdykoli podle potřeby přizpůsobit. 

Konstrukce markýzy Malta zaručuje pohodlnou, rychlou a jednoduchou montáž.  Použití Fleyerových řetězů v ramenech konstrukce činí markýzu odolnou a spolehlivou. Konstrukce markýzy je dostupná v pěti barevných variantách: bílá, hnědá, béžová, stříbrná s grafitovými koncovkami a grafitová. 
SILVER PLUS

Terasová markýza Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a proto je vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkónů střední velikosti. Rozkládací ramena terasové markýzy Silver Plus jsou vyrobena ze speciální hliníkové slitiny a jsou zamontována na úchyty, které jsou vyrobeny číslicově řízenými obráběcími stroji z téže hliníkové slitiny. Použití Fleyerova řetězu v kloubech terasové markýzy Silver Plus zaručuje vysokou životnost. Konstrukce terasové markýzy je opřena o pevnou čtvercovou ocelovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol markýzy. Montáž terasové markýzy Silver Plus je proto velmi jednoduchá.

Dodatečná stříška z hliníku zajišťuje ochranu navinuté látky.

Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v bílé barvě.

Maximální rozměry terasové markýzy – 5,3m šířka x 2,5m vysunutí, možnosti ukotvení markýzy– do zdi, do stropu, do krovu, látka markýzy– 156 vzorů. Ovládání markýzy– ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.AUSTRALIA

Terasová markýza Australia se výborně osvědčuje na velikých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení markýzy Australia se často používá při komerčních instalacích. Rozkládací ramena markýzy jsou namontována na hliníkových konzolách vyrobených technikou tlakového odlitku. Preciznost výroby kloubů ramen a použití Fleyerova řetězu zaručují terasové markýze Australia trvanlivost a vysokou životnost. Centrální vzpěra navíjecí hřídele pomáhá zamezit jejímu prohnutí a zajišťuje správné napnutí látky zejména u velmi širokých terasových markýz. Konstrukce markýzy Australia je opřena o pevnou ocelovou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol. Montáž terasové markýzy se tím výrazně zjednoduší.

Konstrukce terasové markýzy Australia je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021.

Maximální rozměry markýzy –7m šířka x 3,6m vysunutí, možnosti ukotvení markýzy – do zdi, do stropu, do krovu. Látka markýzy – 156 vzorů (druhů). Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-sluncePALLADIO

Polokazetová markýza Palladio je elegantní markýza s kazetou vhodná zejména pro instalaci na terasách. Speciální konstrukce konzol ramen zvedá ramena nahoru. Dochází k těsnému uzavření kazety, která chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují kazetové markýze Palladio dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka markýzy Palladio vždy rovnoměrně napnutá. Kazetová markýza Palladio spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje montáž.

Konstrukce kazetové markýzy Palladio je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021.

Maximální rozměry markýzy –7m šířka x 3,6m vysunutí, Možnosti ukotvení markýzy – do zdi, do stropu, do krovu. Látka markýzy – 156 vzorů (druhů). Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.DAKAR

Celokazetová markýza Dakar je elegantní markýza s plnou kazetou vhodná zejména pro instalaci na velkých terasách. Speciální konstrukce konzol ramen kazetové markýzy zvedá ramena nahoru. Dochází k těsnému uzavření kazety, která dokonale chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují kazetové markýze Dakar dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka kazetové markýzy Dakar vždy rovnoměrně napnutá. Kazetová markýza Dakar spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje montáž.

Konstrukce kazetové markýzy Dakar je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021.

Maximální rozměry markýzy –6m šířka x 3,6m vysunutí, Možnosti ukotvení markýzy – do zdi. Látka markýzy – 156 vzorů (druhů). Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.
PROČ SI VYBRAT NAŠE MARKÝZY?

Potahy na markýzy jsou šité  z látek od italské firmy PARA. Tato firma je jednou z nejvýznamnějších firem v tomto oboru. Jedná se o tryskami barvenou akrylovou látku. Látka jako ochrana proti slunci je vodoodpudivě naimpregnována a tím je schopna odolat i lehkému, krátkému dešti.

Naše firma nabízí širokou škálu barevného provedení látek.