ROLETY BE CLEVER A REVO

Zapytaj o produkt

CleverBox je výrobkem firmy BeClever projektovaný v souladu s novodobou technologicko-technickou strategií. Vytvořen pro architekty, projektanty a především pro uživatele daného výrobku.

Systém nadokenních rolet CleverBox dává možnost konfigurace různých
variant rolet i s možností použit sítě proti hmyzu, elektrické či manuální ovládání.

Tento systém má revizní poklop umístěn jak zepředu, tak i zezadu a dává možnost zazdění celkového, pouze zevnitř nebo zvenku  také bez zaomítnutí.

Roleta BeClever umožňuje optimální tepelnou izolaci. Tento systém je vyráběn z bezolovnatých stabilizátorů a přesto je ekologicky přijatelný. Novodobé, univerzální a kvalitní přednosti, díky kterým CleverBox splní požadavky stanovené novodobým venkovním roletám.

USPORAMI ENERGIE CHRÁNÍME NAŠE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Venkovní roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Tím se šetří paliva a energetické zdroje. Proto se snižuje zatížení životního prostředí a spoří se suroviny pro příští generace.

ČÍSLA MLUVÍ ZA VŠE

Výzkumy potvrdily, že rolety přináší zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštených roletaách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nenáročných domů na energii zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.