VENKOVNÍ LÁTKOVÉ ROLETY SCREEN

Zapytaj o produkt

Screeny jsou venkovní zastínění pomocí speciální textilie která propouští jen světlo a ne teplo. Aplikuje se na svislé skleněné povrchy. Při pohledu z interiéru, díky své výjimečné transparentnosti, nebrání kvalitnímu výhledu ven a ponechávají Váš domov prostorově významným. Optimální klima Vašeho interiéru kombinaci s příjemným přírodním světlem jsou pravými důvody proč zvolit screenové rolety.

 

SCREEN - jedná se o skelné vlákno, které je zalité do PVC. Je to vůbec nejmodernější materiál, který se dodává v řadě barevných kombinací a díky technologii výroby se jedná o stálobarevný a velice odolný materiál s velkou životností.

Typy rolet screen:

  • SYSTÉM 76
  • SYSTÉM 103
  • SYSTÉM 125
  • SYSTÉM XXL, XL, XS
  • SYSTÉM ZIIP -NOVINKA

NOVINKA!!!

Svislá roleta Screen ZIIP je větru odolný stínící systém, který zároveň poskytuje účinnou ochranu před hmyzem. Své uplatnění nachází při stínění oken veřejných i obytných budov. Snižuje potřebu využívání klimatizace v letních měsících a chrání místnosti před UV zářením. Roletu tvoří celohliníková konstrukce. Válec je uložený ve dvoudílné hliníkové kazetě. Kazety mohou být hranaté, zkosené nebo zaoblené ve třech velikostech. Unikátní systém zipu zajišťuje 100% napnutí potahu ve vodících kolejnicích a zamezuje vzniku technologické mezery mezi potahem a kolejnicemi. Zip je přivařen k okrajům potahu a jeho zasunutím do PVC profilu uvnitř vodící kolejnice dojde k zajištění potahu proti posunu. Konstrukci rolety je možné sestavit jako dvojmodul s děleným válcem. Montáž je možné provádět jak na ostění, tak i do ostění.