KARIÉRA

"Lidé jsou ve firmě vším."

Šikovných lidí není nikdy dost. Proto průběžně hledáme pracovníky na různé pracovní pozice.  Hledáme proaktivní, energické a chytré lidi, kteří nám pomohou poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší výrobky a služby. Společnost VERTEX CZ, s.r.o. je mladá dynamická společnost a možná právě vy byste se hodil(a) do našeho týmu. Vítáni jsou hlavně lidé s nadšením pro zajímavou různorodou práci, se zkušenostmi či vzděláním z našeho oboru, vyučení, SŠ i VŠ. Na základě zaslaného CV provádíme první výběr kandidátů. Na osobní pohovor zveme pouze nejvhodnější kandidáty. Pokud máte zájem o zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v naší společnosti, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail.

V současnosti aktuálně hledáme schopného spolupracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici:

obchodně technický poradce

Účel pracovní pozice:

Prezentace produktů a služeb firmy VERTEX, řešení individuálních potřeb - požadavků našich zákazníků v oblasti stínící techniky a okenní dekorace. To vše s ohledem na vytvoření příjemného prostředí, design a vysokou užitnou hodnotu.

Co očekáváme:

Důsledného, zodpovědného, komunikativního, samostatného člověka s chutí pracovat, zlepšovat se a dosahovat vynikajících výsledků.

Co nabízíme:

  • kreativní práci
  • zázemí menší silné firmy a mladý kolektiv
  • benefity k platu v závislosti na pracovním výkonu (ohodnocení, školení, firemní akce)
  • práce na plný pracovní úvazek
  • možnost profesního růstu
  • služební auto, notebook, telefon
  • místo práce: Ostrava

Své životopisy zasílejte na w.maslowski@vertexcz.cz.

asistent/asistentka prodeje

Hlavní náplň práce:

  • komunikace s příchozími klienty
  • příjem a potvrzování objednávek
  • poradenství pro zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • organizace dopravy

Očekáváme od Vás:

  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost a samostatnost
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • výhodou je technické nadání, představivost či praxe ve firmě zabývající se výrobou/prodejem stínicí techniky, oken, vrat atd.

 Nabízíme Vám:

Své životopisy zasílejte na w.maslowski@vertexcz.cz

Společnost VERTEX CZ, s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici obchodního managera pro divizi  KAMNA-KRBY.

Pracovní náplň:
- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
- správa stávajících zákazníků
- zpracování cenových nabídek

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s praxí v oboru
- technické vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativnost
- zodpovědnost
- pečlivost
- flexibilita
- standardní uživatelské schopnosti práce s PC - MS Office

Mzdové ohodnocení dohodou dle dosažené praxe a vzdělání.

Nabízíme spolupráci firmám i jednotlivcům v oblasti nákupu, montáže a prodeje zboží i formou zprostředkování prodeje.

Bližší informace  +420 777 262 249.