VENKOVNÍ ROLETY Venkovní rolety jsou nejdokonalejším systémem zabezpečení jak před atmosférickými podmínkami, tak i před nežádoucí inherencí. V naší nabídce neleznete venkovní rolety hliníkové a látkové.
GARÁŽOVÁ VRATA Nabízíme vám vysoce kvalitní garážová vrata, která vycházející vstříc všem možným i nemožným požadavkům, se kterými jsme se mohli za mnoho let naší praxe v oboru setkat. Eleganci, jednoduchost ovládání a údržby si užívá již mnoho našich spokojených zákazníků. V naší nabídce neleznete garážová vrata sekční a rolovací.
VENKOVNÍ ŽALUZIE Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanější exteriérovou stínící technikou.
MARKÝZY MARKÝZY jsou určené pro zastínění velkých terasových prostor nebo balkonů. Materiály používané pro výrobu markýz jsou z akrylové, impregnované tkaniny, vysoké kvality dostupné v široké škále barev.
MŘÍŽE Rolovací mříže jsou vyrobené z extrudovaných hliníkových profilů s krycí výškou 80 mm z materiálu ALUPROF. Mříž se roluje do roletové schránky z válcovaného hliníkového plechu, který je zpravidla umístěn v nadpraží za otvorem.
PERGOLY Pergoly slouží k lehkému zastřešení zimních zahrad a prostorů, kde již nestačí markýzy.
OKNA A DVEŘE PVC Základem výrobního programu firmy VERTEX jsou plastová okna osvědčeného německého systému TROCAL a KBE.
MOSKYTIÉRY Síť je vyrobena z hliníkového předpjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholetou trvanlivost.
SLUNOLAMY Slunolamy jsou jednoduché, většinou nepohyblivé stínící prvky. Přes jejich jednoduchost jsou velice výrazným dekorativním prvkem fasád. Jsou vždy tvořeny lamelami v různých tvarech a velikostech a jejich uchycením pomocí konzolí, nebo hřebeny.