LÁTKOVÉ ROLETY Látkové rolety se stávají stále častějším doplňkem interiérů díky svým působivým vzorům. Látkové rolety mohou být transparentní, s potiskem nebo s tkaným vzorem. Textilní rolety nejsou nudný pruh, dobrý tak akorát k zastínění, jejich nápadité vzory oživují, zateplují a samozřejmě chrání. Nejen proti slunci, ale stejně jako závěsy také proti průvanu.
JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY Japonské posuvné stěny jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru.
PLISSÉ Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů, způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku.
ŽALUZIE Horizontální žaluzie jsou nejstarší ochranou pred slunecním zarením. Horizontální žaluzie je možné instalovat do všech typu oken. Velkou výhodou je snadná nastavitelnost díky neomezenému sklonu lišt.
GARNÝŽE Tyto moderní, vysoce atraktivní garnyže jsou vyrobeny z tenkostěnných ocelových trubek, které zajišťují mimořádnou pevnost a zároveň nízkou hmotnost.
VNITŘNÍ OKENICE SHUTTERS SHUTTERS vnitřní dřevěné okenice, vyrobené ze čtyř různých druhů dřeva, se skládají z jednoho nebo více kusů panelů.
ZÁVĚSY Závěsy jsou výrobkem, který je dekoračním nebo stínícím prvkem pro Vaše okna. Základní materiál, látku pro výrobu závěsů, lze u nás vybrat z 300 originálních vzorníků.
LITINOVÁ DVÍŘKA PISLA HTT je skupina produktů firmy PISLA jako jsou kamnová dvířka, dvířka trouby, popelová dvířka, boxy na popel, varné desky, rošty, platy, čistící a vymetací dvířka, ochranné podlahové skla a listy, teploměry a krbové sady nářadí.