Produkty

Dřevěné a bambusové žaluzie 25 a 35 mm

Dřevěná horizontální žaluzie 25mm, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva, umožňuje dosáhnout neopakovatelného efektu daného interiéru.

Dřevěné a bambusové žaluzie 50 a 63 mm

Dřevěné žaluzie 50 a 63 mm nalézají uplatnění jako reprezentatyvní společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany.

Vertikální žaluzie 250,127 a 89 mm

Vertikální žaluzie, výrobek který dokáže zastínit velkou plochu, je určený do kanceláří, obytných místností, zastínění zasklených lodžií atd. Různé druhy materiálů, různá šířka lamel a výběr z mnoha barev většinou uspokojí každého zákazníka.Ovládání vertikálních žaluzi&

Horizontální hliníkové žaluzie 25 mm

Žaluzie horizontální jsou nejrozšířenější způsob zastínění. Jednoduché a efektivní řešení za příznivou cenu. Vyjádřete se v brilantních barvách a dejte život a osobitost vašemu pokoji nebo kanceláři. Díky moderně vypadajícím hliníkovým žaluziím v barvách duhy nebo v decentních

Žaluzie vertikální VERTICAL STRINGS

Vertikální žaluzie -provázkové VERTICAL STRINGS je elegantní a praktický výrobek se snadnou obsluhou. U vertikální žaluzie VERTICAL STRINGS  jsou vyrobeny lamely z provázků.

Horizontální hliníkové žaluzie 50 mm

Lamely vyrobené z lakovaného hliníkového profilu o šířce 50mm. Novodobý systém ochrany určený pro zastínění velkých uživatelských prostor, s možností ovládání nejen ručního, ale i elektrického.